zmniejszane

Niezwykły Coaching Kwantowy (NCK)

 

Intuicja w biznesie - seminaria

 

Oferujemy Państwu nowatorski, zgodny z najnowszymi trendami na świecie Program Odnowy Mentalnej, Emocjonalnej, Duchowej i Fizycznej - dla właścicieli firm, managerów lub pracowników, którego długość trwania dopasowujemy do Państwa potrzeb.

Nasz Instytut Świadomości Kwantowej (SKiSK) Świstelnicka&Kaliński od prawie pięciu lat ( początkowo pod inną nazwą) skutecznie propaguje w Polsce idę kwantowości, którą rozumiemy jako świadomą kreację rzeczywistości, czyli przejęcie odpowiedzialności za jakość swojego życia, relacji prywatnych i służbowych, a także zdrowia.

Od tego czasu kontakt z nami miało już kilka tysięcy osób z kraju i z zagranicy (odwiedziły nas osoby z ponad dwudziestu krajów), które w niezliczonych relacjach zwrotnych donoszą o sukcesach praktycznie w każdej sferze życia.

Będąc świadomymi różnych zagrożeń związanych z wyczerpującą pracą na różnych stanowiskach w zakładach pracy, czy urzędach, takich jak nadmierny stres, wypalenie zawodowe, brak motywacji, czasem smutek, lęk, brak zaangażowania, czy konflikty, stworzyliśmy dla Państwa alternatywny, zaskakujący, odstresowujący i radosny program rozwoju osobistego.

Nie polega on tylko na prezentacjach, wykładach, szkoleniach, … Nie jest nawet wymagane siedzenie na krzesłach dłużej, niż przez 1- 2 godziny! NCK®opiera się głównie na ćwiczeniach w konfiguracjach 3- lub 2-osobowych, a także na pracy indywidualnej. Będziecie Państwo zachwyceni prostotą i niesamowitym przekazem, który niosą ze sobą techniki kwantowe.

Program seminarium dopasowujemy do Państwa potrzeb. Cel możemy zrealizować podczas kilku godzin, jednego dnia lub nawet kilku dni szkolenia. Jesteśmy elastyczni, ponieważ dysponujemy ogromnym doświadczeniem w pracy z wieloma ludźmi. 

 

 

 

Zaufali nam m.in.:

 

 
 

Radisson Blu logo

 

 

Dyrektor generalny Radisson Blu Kraków - Lidia Wiszniewska:
"Biznesmeni całego świata, łączcie się... z polem!
Zastanawiałam się długo, w jaki sposób przekazać to, co wydarzyło się po tym, jak zdecydowałam się (czytaj: odważyłam się) zaprosić Kasię i Piotra, by zrobić dla zespołu kierowniczego transformujące warsztaty. Jestem „korporacyjnym żołnierzem” od 24 lat, i na co dzień funkcjonuję w zestawieniach, tabelach, finansach, wynikach – czyli codzienne życie managera.

Rok temu objęłam stanowisko dyrektora hotelu Radisson Blu w Krakowie i z punktu widzenia ambitnego kierownika  zastanawiałam się, co chciałabym pozostawić po sobie, kiedy skończy się mój kontrakt. Dodam, że hotel od wielu lat jest jednym z wiodacych na rynku, z co roku zwiększanymi wskaźnikami wszelakimi. Co może w takim miejscu być poprawione? Ulepszone? Zwiększone?

I w jakimś momencie Eureka: zaproponuję to, co mnie samą przywiodło do Krakowa: wy-dwu-punktowane dobre miejsce pracy i życia! To będzie to „narzędzie szczęścia i obfitości”, z którego wszyscy wtajemniczeni mogliby korzystać do końca świata i jeszcze dłużej.  

W rezultacie rok 2015 zakończył się rekordowymi wynikami i wskaźnikami: finansowymi, zadowolenia gościa, zadowolenia pracowników, udziałem w rynku – poziomem, o którym nie śmielibyśmy marzyć, a co dopiero go planować.

Mamy na co dzień świetny ubaw w pracy, nie ma granic naszych możliwosci, mamy wspólny jezyk: jak pojawia się problem, to tylko patrzymy na siebie i mówimy: poobserwujmy, przyjdzie rozwiązanie... I jest to niesamowite, jakie opcje otwierają się przed nami, jakie rozwiązania, jakie alternatywy – których nie wymyślilibyśmy sami. Jest w nas spokój i wiara, że wszystko wydarzy się we właściwym momencie, miejscu, z właściwymi ludźmi.
Zaczął się rok 2016 i już wiemy, że ponownie sięgniemy gwiazd albo jeszcze wyżej.

Życzę wszystkim odważnej transformacji biznesowej!"

 

 


 

openmind

 

Właścicielki szkoły Open Mind - Iza Stasikowska i Aneta Figurska:

 

"W 2000 roku wspólnie z moją wspólniczką i przyjaciółką założyłyśmy szkołę OM, która od początku była spełnieniem naszych marzeń o uczeniu innych wspaniałego zawodu trenera i instruktora fitness. Pełne energii i pasji uczymy się ciągle nowych rzeczy i wprowadzamy na rynek nowe treningi, sprzęty i metody. Zawsze pociągały nas ćwiczenia, które łączą w sobie wysiłek z czuciem, z energią, z przepływem. Odkrywałyśmy, że odblokowanie ciała daje odblokowanie energii. Nigdy nie było dla nas tajemnicą, że ruch jest podstawowym narzędziem uwalniającym z ciała choćby emocje. Po tym, jak w 2014 roku przeszłyśmy szkolenie w Instytutcie Świadomości Kwantowej, wiemy i rozumiemy jeszcze więcej. Już podczas warsztatów zaskoczyła nas szybkość zmian, na które pracując znanymi metodami czeka się latami. Te zmiany dotyczyły między innymi spektakularnych i natychmiastowych uzdrowień ciała.

Poznałyśmy narzędzie bardzo pomocne w pracy bezpośredniej, jaką jest praca trenerów personalnych, masażystów, terapeutów, którzy uczestniczą w naszych kursach. Same stosujemy je w codziennej pracy trenerskiej. Widzimy, że ta metoda kreacji jest doskonała i pięknie działa na naszych podopiecznych, zmienia ludzi, otwiera ich i uwalnia. Stała się ona również nieodłącznym elementem naszej pracy nauczycielskiej podczas prowadzonych szkoleń.

W połowie 2015 roku podczas zjazdu wszystkich 33 szkoleniowców szkoły Open Mind przez 3 dni pracowaliśmy nad zrozumieniem działania i wzmacnianiem pola morficznego naszej szkoły. Wielu z naszych szkoleniowców przeszło już szkolenia u Kasi i Piotra. Dziękujemy."

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński