POZNAJ ODPOWIEDZI

NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQs - Metoda Dwupunktowa

Kwantowa Szkoła Kreacji jest jednym z obszarów działalności Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK, który obejmuje prowadzenie warsztatów oraz działalność edukacyjną w zakresie pracy z przenikającym wszystko polem kwantowym, pełnym informacji. Oferta transformujących warsztatów jest bardzo zróżnicowana.

Wcześniej poznane przez nas metody i techniki okazały się tylko wstępem do spójnego przekazu, który rozwinęliśmy po kilku latach naszej pracy z polem. W tym przekazie zawiera się różnorodna praca na poziomie świadomości, bazująca na na przeniesieniu uwagi na obszar serca i uwolnieniu w sobie poczucia bycia Kreatorem. Sposoby na uwolnienie tego poczucia są podstawą naszego przekazu, który wciąż i wciąż ma powodować u uczestników warsztatów zrzucanie masek i wyzwalanie się z ograniczeń.

Skutkiem może być transformacja (poszerzenie świadomości) i wybranie INNEJ drogi, a wtedy istniejąca rzeczywistość może ulec rozpadowi i powstanie rzeczywistość optymalna na dany czas.


Nie jest to kolejna terapia, lecz umożliwienie transformacji, która odbywa się na poziomie kwantowym i wykorzystuje fale energii i informacji.

Są to pola wibracyjno-informacyjne, które pozwalają nam przekroczyć dualne postrzeganie rzeczywistości, charakterystyczne dla trzeciego wymiaru, w którym funkcjonujemy. Z dwudziestu Platform dostępnych obecnie prezentujemy pierwszych trzynaście. Początkowych dziesięć Platform informuje o tym, jakie następują zmiany w nas, kiedy wkraczamy na ścieżkę rozwoju świadomości. Pokazują, że jesteśmy jak fala, płynąc naprzód i cofając się po to, by w końcu dostrzec inną perspektywę i nadrzędność naszych intencji. Pola te pomagają nam budować swoje własne świadome pole, niezależne od manipulacji, programów i strachu.
Platformy odpowiadają na wiele pytań. Po ich poznaniu potrafimy bardziej identyfikować siebie. Odnajdujemy w sobie bezpieczną przestrzeń, którą poszerzamy coraz bardziej, wykraczając poza ograniczenia umysłu. W końcu dostrzegamy, gdzie kończy się największe ograniczenie i jesteśmy w stanie przekroczyć granice 3-wymiarowego postrzegania.
Wkraczamy w świat czwartego i kolejnych wymiarów i rozpoznając swoją wielowymiarowość cieszymy się jak dzieci. Wychodząc z ograniczeń umysłu uczymy się komunikować w sposób interaktywny z Kronikami  Akaszy. Kąpiąc się w morzu miłości uczymy się być w dwóch światach równocześnie.
IPT® (Platformy) dostępne są w formie warsztatu z muzyką solfeżową.
Jest to nowe kwantowe narzędzie dla tych, którzy pragną nwiązać kontakt ze Swoją Prawdziwą Naturą.
Oferta autorska Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK.

 • Platformy wyodrębniły się z pola jako odpowiedź na wątpliwości wielu z nas, w którym momencie swojego rozwoju jesteśmy. Stanowią zarówno informację, jak i pomagają w transformacji. Każda z Platform wibruje inaczej i niesie ze sobą nowe informacje. Są one aktywne i pracują w polu, stanowiąc nowe narzędzie.
 • Przyjdź, jeśli czujesz, że Platformy są właśnie dla Ciebie.
 • Jaki jest cel tego warsztatu? 

  - Poznasz nowe, konkretne narzędzia pracy z polem.
  - Zorientujesz się, w którym miejscu swoich poszukiwań ( swojej drogi) jesteś.
  - Dowiesz, się, skąd się bierze lęk i jak się go pozbyć.
  - Otrzymasz wsparcie swojej transformacji w wielu aspektach.
  - Wzmocnisz umiejętność świadomej kreacji.
  - Nauczysz się, jak usuwać wątpliwości, dzięki czemu skrócisz drogę do bycia szczęśliwym.
  - Dowiesz się, jak wzmacniać skuteczność swoich działań.
  - Zrozumiesz, co się dzieje, kiedy sądzisz, że nic się nie zmienia.
  - Poznasz nowy, łatwy sposób wchodzenia w rezonans z przydatnymi informacjami. 
 • - Nauczysz sie pracować w nowy sposób z intencją.
 • - Aktywujesz nieaktywne nici DNA.
 • - Aktywujesz szyszynkę.

 • Otwórz się na nowy sposób komunikacji z polem! 

  Fragmenty relacji zwrotnych od uczestników Interaktywnych Platform Transformacji:

  (…)” Każda następna platforma była jeszcze głębszym doświadczeniem i zanurzeniem się we mnie samej", "Przy niektórych platformach byłam poruszona do łez, natomiast inne działały łagodnie i relaksująco.", "Z każdą platformą wspinałam się coraz wyżej", "Przy platformie 0-3 popłakałam się, poczułam, że nie mam się czego bać i że mam w sobie wiele miłości do przekazania", „Każda z platform podnosi, rozwija i poszerza, wciąż z nimi wibruję” (…) 

  O rzeczywistości powarsztatowej: 
  "Stworzyłam swoje bezpieczne miejsca. Czuję, że platformy są cały czas we mnie i to dlatego mam poczucie bycia chronioną." "Od czasu pracy z platformami mam tez takie dziwne, subtelne uczucie mrowienia w kręgosłupie, które przybiera na sile w okolicy kości ogonowej. Nie wiem co to jest, ale fajnie wibruje. Bardzo często przychodzi do mnie symbol DNA." 

  "Co się zadziało podczas Platform Transformacji? Wszystko się zadziało. Zobaczyłam, a przede wszystkim zrozumiałam. Pozwoliliście mi odkryć ….. brakuje mi słów ….. możliwości, których wcześniej nawet nie byłam w stanie sobie wyobrazić. Nawet nie wiedziałam, że takie istnieją. Lewitowałam. Poznawałam oczami, dotykiem, zapachem. A co się dzieje teraz? Tamtej udawanej „ja” już nie ma. Czuję się wypełniona czymś bardzo silnym. Wszystkie lęki, strachy i poplątane wymysły mojego mózgu – zniknęły. Puściłam wszystko. Wreszcie zrozumiałam o co chodzi z tym puszczaniem. Mam moc. Czuję ją. Nie udaję. Już nie muszę. Widzę wszystko z zupełnie innej przestrzeni. Tak jakby z góry. Teraz faktycznie stoję w pozycji obserwatora. Czuję się czysta. Wewnętrznie. I spokojna. I wiem, że już nic tego nie zmieni. Nie wrócę do przeszłości. Nigdy!"
 • Rosyjska Medycyna Informacyjna bazuje na pracy na poziomie świadomości, co jest i naszym priorytetem. 
 • Wielu wybitnych Rosjan przyczyniło się do stworzenia podwalin pod nowy sposób kreacji rzeczywistości. Jest ona bowiem plastyczna i zależy od naszego sposobu postrzegania siebie i świata.
 • SKiSK łączy różne nowoczesne prądy pracy z polem kwantowym. które jest nieskończonym potencjałem informacji. W naszym przekazie można znależć połączenie narzędzi wypracowanych przez Rosyjską Medycynę Informacyjną (ciągi liczbowe, sfery, archetypy geometryczne, kolory, dźwięki) z innymi technikami kwantowymi, które prowadzą do transformacji świadomości. Warsztat RMI to dalszy ciąg zabawy z polem, która nigdy się nie kończy...
 • (...) "Ciąg na infekcje zadziałał i katar u mojego syna trwał jeden dzień. Widać w polu morficznym dwupunktu nowe pojawiające się świetliście w kolorach srebra i fioletu liczby, platformy, które z każdą sekundą w przestrzeni i nie-przestrzeni błyskają swoją potęgą, mocą i miłością... ach... " (...) 
 • Sylwia 

Wygląda na to, że tak. Będą się one odbywały w kwietniu oraz listopadzie - grudniu. Obecnie trwają zapisy na 3 edycję warsztatów Duchowa Tradycja Inków, które odbęda się 15-28 kwietnia 2018. Po dużym sukcesie listopadowej edycji, mamy duże zainteresowanie kolejnymi wyjazdami.  NIe zwlekaj więc z decyzją o zapisie. Progaram warsztatów znajdziesz na www.duchowewyprawy.pl.

Wyjazdowe warsztaty rozwoju świadomości do innych miejsc niewątpliwie będą systematycznie wzbogacać ofertę SKiSK.

 

Ustawienia aspektowe są mocnym, transformującym warsztatem, podczas którego dochodzi do wzruszającego pogodzenia się z samym sobą. Zazwyczaj nie lubimy pewnych aspektów siebie, niektórych swoich odczuć czy zachowań, co skutkuje brakiem miłości do siebie i do innych.

Ustawienia aspektowe to świetna zabawa i równocześnie odważny krok w stronę Swojej Prawdziwej Natury, która jest bezwarunkową miłością.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński