POZNAJ ODPOWIEDZI

NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQs - Metoda Dwupunktowa

Metoda Dwupunktowa bazuje na wielowiekowych przekazach a także na hunie i  amerykańskich odkryciach początku XXI wieku. Opiera się ona na nowych paradygmatach postępowania, powodujących transformację (poszerzenie) świadomości.

Skutkiem tego może być wybranie INNEJ drogi, a wtedy istniejąca dla Ciebie rzeczywistość może ulec rozpadowi. Wzorce emocjonalne, mentalne i fizyczne znikną z  szybkością myśli czy uczuć. W to miejsce powstanie rzeczywistość optymalna dla Ciebie w danym momencie Twojego życia.

Nie jest to kolejna terapia, lecz umożliwienie transformacji, która odbywa się na poziomie kwantowym i wykorzystuje fale energii i informacji.

Metoda Dwupunktowa NCK® jest autorskim przekazem założycieli Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK.

Oprócz standardowej oferty dwupunktowej, z ustawieniami aspektowymi i rysunkiem automatycznym, elementami naszego przekazu jest RMW (rosyjska medycyna wibracyjna). Nasza najnowsza oferta to autorskie Interaktywne Platformy Transformacji®.

Są to pola informacyjne, które prowadzą do świata 5D i dalej. Początkowych dziesięć Platform informuje o tym, jakie następują zmiany w nas, kiedy wkraczamy na ścieżkę rozwoju świadomości. Pokazują, że jesteśmy jak fala, płynąc naprzód i cofając się po to, by w końcu dostrzec inną perspektywę i nadrzędność naszych intencji. Pola te pomagają nam budowac swoje własne świadome pole, niezależne od manipulacji, programów i strachu.
Platformy odpowiadają na wiele pytań, po ich poznaniu potrafimy bardziej identyfikować siebie. Odnajdujemy w sobie bezpieczną przestrzeń, którą poszerzamy coraz bardziej, wykraczając poza ograniczenia umysłu. W końcu dostrzegamy, gdzie kończy się największe ograniczenie i jesteśmy w stanie przekroczyć granice 3-wymiarowego postrzegania.
Wkraczamy w świat 5D i rozpoznajemy swoją wielowymiarowość, ciesząc się jak dzieci, że jest to możliwe już teraz. Kąpiąc się w morzu miłości uczymy się być w dwóch światach równocześnie.
Kolejnych dziesięć Platform jest też już częściowo otwartych dla ludzi.
IPT® (Platformy) dostępne są w formie warsztatu z muzyką solfeżową.
Jest to nowe kwantowe narzędzie dla zaawansowanych.
Oferta autorska Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK.

 • Platformy wyodrębniły się z pola jako odpowiedź na wątpliwości wielu z nas, w którym momencie swojego rozwoju jesteśmy. Stanowią zarówno informację, jak i pomagają w transformacji. Każda z platform wibruje inaczej i niesie ze sobą nowe informacje. Są one aktywne i pracują w polu, stanowiąc nowe narzędzie. Można się nim posługiwać także bez poznania Metody Dwupunktowej. • Przyjdź, jeśli ukończyłeś już dowolne warsztaty rozwoju świadomości lub jeśli czujesz, że Platformy są właśnie dla Ciebie. • Jaki jest cel tego warsztatu? 

  - Poznasz nowe, konkretne narzędzia pracy z polem.
  - Zorientujesz się, w którym miejscu swoich poszukiwań ( swojej drogi) jesteś.
  - Dowiesz, się, skąd się bierze lęk i jak się go pozbyć.
  - Otrzymasz wsparcie swojej transformacji w wielu aspektach.
  - Wzmocnisz umiejętność świadomej kreacji.
  - Nauczysz się, jak usuwać wątpliwości, dzięki czemu skrócisz drogę do bycia szczęśliwym.
  - Dowiesz się, jak wzmacniać skuteczność swoich działań.
  - Zrozumiesz, co się dzieje, kiedy sądzisz, że nic się nie zmienia.
  - Poznasz nowy, łatwy sposób wchodzenia w rezonans z przydatnymi informacjami. 

  Otwórz się na nowy sposób komunikacji z polem! 

  Fragmenty relacji zwrotnych od uczestników Interaktywnych Platform Transformacji:

  (…)” Każda następna platforma była jeszcze głębszym doświadczeniem i zanurzeniem się we mnie samej", "Przy niektórych platformach byłam poruszona do łez, natomiast inne działały łagodnie i relaksująco.", "Z każdą platformą wspinałam się coraz wyżej", "Przy platformie 0-3 popłakałam się, poczułam, że nie mam się czego bać i że mam w sobie wiele miłości do przekazania", „Każda z platform podnosi, rozwija i poszerza, wciąż z nimi wibruję” (…) 

  O rzeczywistości powarsztatowej: 
  "Stworzyłam swoje bezpieczne miejsca. Czuję, że platformy są cały czas we mnie i to dlatego mam poczucie bycia chronioną." "Od czasu pracy z platformami mam tez takie dziwne, subtelne uczucie mrowienia w kręgosłupie, które przybiera na sile w okolicy kości ogonowej. Nie wiem co to jest, ale fajnie wibruje. Bardzo często przychodzi do mnie symbol DNA." 

  "Co się zadziało podczas Platform Transformacji? Wszystko się zadziało. Zobaczyłam, a przede wszystkim zrozumiałam. Pozwoliliście mi odkryć ….. brakuje mi słów ….. możliwości, których wcześniej nawet nie byłam w stanie sobie wyobrazić. Nawet nie wiedziałam, że takie istnieją. Lewitowałam. Poznawałam oczami, dotykiem, zapachem. A co się dzieje teraz? Tamtej udawanej „ja” już nie ma. Czuję się wypełniona czymś bardzo silnym. Wszystkie lęki, strachy i poplątane wymysły mojego mózgu – zniknęły. Puściłam wszystko. Wreszcie zrozumiałam o co chodzi z tym puszczaniem. Mam moc. Czuję ją. Nie udaję. Już nie muszę. Widzę wszystko z zupełnie innej przestrzeni. Tak jakby z góry. Teraz faktycznie stoję w pozycji obserwatora. Czuję się czysta. Wewnętrznie. I spokojna. I wiem, że już nic tego nie zmieni. Nie wrócę do przeszłości. Nigdy!"
 • Rosyjska Medycyna Informacyjna bazuje na pracy na poziomie świadomości, co jest i naszym priorytetem. 
 • Wielu wybitnych Rosjan przyczyniło się do stworzenia podwalin pod nowy sposób kreacji rzeczywistości. Jest ona bowiem plastyczna i zależy od naszego sposobu postrzegania siebie i świata.
 • SKiSK łączy różne nowoczesne prądy pracy z polem kwantowym. które jest nieskończonym potencjałem informacji. W naszym przekazie można znależć połączenie narzędzi wypracowanych przez Rosyjską Medycynę Informacyjną (ciągi liczbowe, sfery, archetypy geometryczne, kolory, dźwięki) z innymi technikami kwantowymi, które prowadzą do transformacji świadomości. Warsztat RMI to dalszy ciąg zabawy z polem, która nigdy się nie kończy...
 • (...) "Ciąg na infekcje zadziałał i katar u mojego syna trwał jeden dzień. Widać w polu morficznym dwupunktu nowe pojawiające się świetliście w kolorach srebra i fioletu liczby, platformy, które z każdą sekundą w przestrzeni i nie-przestrzeni błyskają swoją potęgą, mocą i miłością... ach... " (...) 
 • Sylwia 

1. W matrycy „zapisane są” wszystkie informacje, także te, które dotyczą Twojego życia. Kiedy robisz dwupunkt, myślisz przez chwilę o swoim temacie, a następnie wycofujesz się.

2. Robiąc dwupunkt koncentrujesz się na obydwu dłoniach jednocześnie, a twój wzrok jest rozproszony. Pracujesz w polu serca, gdzie odnajdujesz uczucie absolutnej radości, wdzięczności i niepodważalnego zaufania w wyższy porządek rzeczy. 
Przebywasz w stanie Tu i Teraz, w którym twoja świadomość obecna jest w różnych miejscach równocześnie. Odpowiada to superpozycji kwantów przed dokonaniem pomiaru. Już w tym momencie organizm twojego partnera może wejść z tym stanem w rezonans. 

3. Będąc w polu serca nawiązujesz kontakt z Uniwersalnym Polem Świadomości, w którym wszystkie informacje już są. Wyrażenie intencji może spowodować wejście w rezonans z optymalnym rozwiązaniem dowolnej sytuacji z przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. W ujęciu kwantowym nie istnieje pojęcie czasu i przestrzeni, jakie funkcjonuje w powszechnym rozumieniu.

4. Temat, który Cię "uwiera" może ulec natychmiastowej transformacji. W ciągu ułamka sekundy mogą zniknąć nawet najbardziej bolesne traumy, uczucie przygnębienia, żal, smutek. Może nastąpić też uzdrowienie na płaszczyźnie fizycznej (choroby). Pozytywne zmiany następują także w zakresie relacji, ponieważ w matrycy wszystko jest ze sobą powiązane. Twoje życie może się całkowicie przeobrazić, o ile na to pozwolisz. Dzięki rezonansowemu splątaniu możliwa jest bowiem zmiana w polu kwantowym - cząsteczki stają się falą najróżniejszych możliwości.

5. Nie oczekuj zmian, puść. CUDA mogą wydarzyć się wtedy, kiedy dasz płynąć możliwościom. 

Fizyka kwantowa potwierdza, że wszystko we Wszechświecie jest energią. Również obiekty makro, które postrzegamy jako osobne, rozdzielone. Tymczasem zarówno my sami, jak i nasze myśli, czy też tzw. „materia” jesteśmy formami energetycznymi . Nie ma rozdzielenia - wszystko jest jednym - matrycą. W matrycy (polu kwantowym) ”zapisane” są wszystkie informacje dotyczące wszystkiego we Wszechświecie - jest to kipiący potencjał możliwości. Możemy swobodnie czerpać z tego potencjału - wykorzystując narzędzie zwane Metodą Dwupunktową NCK (dwupunkt).

Mechanika kwantowa jest nauką, która na obecnym etapie rozwoju nauki daje odpowiedź, przynajmniej hipotetycznie, na pytanie, dlaczego dwupunkt MOŻE spowodować zmiany w Twoim życiu. Bierze ona bowiem pod uwagę świadomość. Fizycy kwantowi mówią m.in. o „ukrytym porządku”, źródle wszelkiego Stworzenia. 

Z Metodą  mogą pracować zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni terapeuci - i każdy może doświadczyć niezwykłych zmian. Nie ma żadnych ograniczeń. Metodę bardzo lubią dzieci, a najstarsza (jak dotychczas) uczestniczka naszych warsztatów miała ponad 90 lat. 

Dwupunkt można stosować na sobie, na innych, na odległość (w matrycy nie ma pojęcia czasu i przestrzeni), na zwierzętach, roślinach, a nawet przedmiotach, w zakresie relacji, życia zawodowego, zdrowia, projektów…

Nie należy traktować Metody Dwupunktowej NCK jako alternatywy dla leczenia medycznego.

Przeciwwskazaniem do wzięcia udziału w spotkaniu jest schizofrenia i inne zaburzenia emocjonalne, psychiczne i psychiatryczne.

Nie, nie można. Nic nie możesz zrobić źle. Połączenie ze Źródłem  następuje tylko poprzez pole serca. Będąc w tej przestrzeni, podnosisz swoje wibracje, w innej sytuacji dwupunkt po prostu „nie zadziała”.

W pracy z drugą osobą: dwupunkt nie jest metodą oddziaływania na kogoś. Robiąc dwupunkt nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie podłącza i niczego nie przekazuje. Jeśli ktoś to czyni, to nie robi dwupunktu, tylko stosuje jakieś metody, które dwupunktem nie są.

Dwupunkt bazuje na mechanice kwantowej, a ta zakłada, że KAŻDY SAM KREUJE SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ (obserwator wpływa na kreację). Dwupunkt pomaga otwierać twoje zamknięte przez Ciebie samego drzwi do Czystej Świadomości, którą jesteś, ale o tym zapominasz, będąc we władzy umysłu (ego).

Nie można kogoś podłączyć do niekorzystnego pola morficznego dwupunktem. Wolność jednostki, jej wolna wola są nadrzędne. Każdy sam decyduje, jak ma być.

Uzdrawianie kwantowe możemy rozumieć jako samouzdrawianie. W naszej osobistej matrycy zapisane są wszystkie informacje, które nas dotyczą - w tym stare, niekorzystne  programy, wg których żyjemy, nasze przekonania, ale także różne zranienia i ból. Przy pomocy Metody Dwupunktowej szybko transformujemy te negatywne tematy, bowiem sami jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co nas w życiu spotyka. Zmieniamy postrzeganie i wtedy mają szansę zniknąć także symptomy „choroby”.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie bez podania źródła lub bez zgody autorów jest niezgodne z prawem.

© 2016 Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński